1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

SSIPTV crni zaslon

Rasprava u 'IPTV Razgovor & Problemi & Podrška' pokrenuta od Zvonimira, 4. Siječanj 2019..

1. Zvonimira

Zvonimira Clan

Pridružen(a):
    7. Rujan 2018.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Žena
    Grad:
    Knin
    Pozdrav!
    Imam problem sa SSIPTV na mojem TV-u JVC lt-32vh52m. Nemam slike, ali imam zvuka na mojim IPTV listama. Vraćan je na tvorničke postavke međutim ništa se nije promijenilo. Molim pomoć, hvala!

2. mamba65

mamba65 Administrator

Pridružen(a):
    30. Prosinac 2012.
    Poruka:
    6,660
    Lajkova:
    4,427
    Interesi:
    Sve pomalo....
    Grad:
    Wien
    Trebas svog davaoca kontaktirat,nek ti refresh liste napravi.

3. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,821
    Lajkova:
    3,620
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Litu prvo testiras na VLC na racunalu i ako radi ispravno onda je ubacujes preko SSIPTV portala u svoj Smart TV. Ako ne radi uredno na VLC onda je nemoj ni u Smart TV ubacivati.
    Vidi jeli ima za taj tvoj Smart TV OTT player. Ako ima probaj i preko njega.

4. Zvonimira

Zvonimira Clan

Pridružen(a):
    7. Rujan 2018.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Žena
    Grad:
    Knin
    Hvala na odgovorima. Liste rade preko VLC playera, probala sam i OTT player na tv-u, isti slučaj je, ima zvuka, nema slike.

5. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,821
    Lajkova:
    3,620
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Ako radi lista na VLC ( zvuk, slika, uredno otvaranje, ... ) onda mora i na navedim aplikacijama uredno raditi. Ista je aplikacija za sve tipove Smart TV, OTT player i SSIPTV ( konkretno isprobano na LG Smart TV sa webOS i NetCast kao i na Samsung Smart TV sa Tizian OS ).