1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

Potrosnja Gbps po kanalu

Rasprava u 'IPTV Razgovor & Problemi & Podrška' pokrenuta od idjakboz, 16. Travanj 2018..

1. idjakboz

idjakboz Clan

Pridružen(a):
    15. Rujan 2012.
    Poruka:
    9
    Lajkova:
    0
    Grad:
    Croatia
    Pomagajte drugovi, hocu da se ubijem zbog njih, zbog njih...

Imam lokalno moje stream kanale i zanima me potrosnja.

Bas me zanima iz iskustva nekoga od vas ko vec ima svoje kanale i streamuje ih....kolika je potrosnja na dnevnom nivou ako moze iz prve ruke jako me zanima

Naime ja imam mojih 8 kanala i za streamanje uz gledanje kuci naravno i ostale normalne aktivnosti sam
    kako kazu iz T-coma potrosio preko (1 Terabit) u roku od 10 dana streamanja.

E sad zanima me iz iskustva i iz prve ruke nekoga ako moze potvrdit ili demantirat ovo, jer me zanima da li je slucajno doslo do kakve krive procjene ili neke greske ili stvarno je moguce tolika potrosnja.
    Moram napomenuti da se radi o dva HD kanala 1280x720 i 6 kanala 704x576

hvala unaprijed
    btw...ako neko zeli razmjenu otvoren sam za suradnju i ostalih nelokalnih kanala

hvala

2. idjakboz

idjakboz Clan

Pridružen(a):
    15. Rujan 2012.
    Poruka:
    9
    Lajkova:
    0
    Grad:
    Croatia
    hvala adminima...isprika za pogresnu sekciju, mislio sam da sam stavio ovdje ali na zalost nisam gledao

...pa jel moguce da niko nema lokale ili da ne zna potrosnju na dnevnom nivou

hvala jos jednom

3. sandrije

sandrije VIP

Pridružen(a):
    14. Siječanj 2009.
    Poruka:
    583
    Lajkova:
    454
    naravno da si mogao potrositi
    ne moze ti nitko tocno reci jer ovisio mnogo faktora i ne trosi svaki kanal jednako
    nije isto ako enkodiras ili transkodiras
    sa cega ih skidas
    tbs kablovska svasta nesta
    samo tebi za info ja u danu potrosim vise od terabita :)
    uostalom sta te briga ako imas flat

4. idjakboz

idjakboz Clan

Pridružen(a):
    15. Rujan 2012.
    Poruka:
    9
    Lajkova:
    0
    Grad:
    Croatia
    ma jasno mi je da ne trosi isto HD, full HD i SD kanal ali naveo sam da imam dva hd ostalih 6 je SD
    e sad ne bi bio problem sta se mene tice i potrossnje jer je flat ali kazu mi zbog neke fer potrosnje
    blokaju me od 17:00 do 24:00
    kazu da je od 18:00 do 23:00 ali sam primijetio da je i mnogo ranije a nogo kasnije puste
    sta se tice mene ja sam mislio bar jos 4 do 6 HD kanala pustiti ali ako je ovakvo stanje sa T-comom onda nema smisla niti upustati se u ovo jer sta ce mi ovo poslije ponoci, kad me blokaju u udarnom vremenu.
    Restream direct preko pixel view i gigablue po transponderu 8 kanala bez problema ide ali problem neke fer
    potrosnje a i ne zelim da pravim problem, pa ako nema mogucnosti da ikako transkodiram ovo pa da bude komprimirano pa na serveru uraditi enkoriranje onda ne znam nacin kako da to uradim a da smanjim potrosnju.
    hvala na odgovoru

usput, ako neko zeli razmjenu neka se javi u private imam dosta i drugih ne local za razmjenu
    mozda nekome treba nesto a i meni bi mozda dobro doslo nesto drugo

hvala unaprijed

5. sandrije

sandrije VIP

Pridružen(a):
    14. Siječanj 2009.
    Poruka:
    583
    Lajkova:
    454
    nisam jos cuo da nekoga blokiraju zbog ne fer potrosnje
    to nemaju pravo
    ti placas brzinu koja ti ja zajamcena u ugovoru 24 sata
    potrošnja nije limitirana
    dakle po kojoj osnovi pravno tebe mogu blokirati
    ja imam mobilni internet neogranicen pa me ne blokiraju a tokom dana potrosim 1tb i samo potvrdim da zelim nastaviti surfati
    kod fiksne linije to ne bi smjelo biti da te iskljucuju

6. idjakboz

idjakboz Clan

Pridružen(a):
    15. Rujan 2012.
    Poruka:
    9
    Lajkova:
    0
    Grad:
    Croatia
    nadam se da mi vjerujes, nemam namjeru niti potrebe da pisem gluposti
    samo su mi jednog dana bez ikakvog upozorenja niti obavijesti smanjili protok
    ja prvobitno mislio da imaju problem u Dalmaciji, nisam ni zva dok nisam nakon par dana skuzio da se to desava skoro u isto vrijeme, i kad asm nazvao takav odgovor kao sta sam pisa ranije

zbog prevelike i ne fer potrosnje me blokaju svaki dan u vecernjim stima sve do ponoci.
    Eto da znam da da si u pravu bi ih tuzio, jer naravno imam flat inace bi oni meni naplatili to ko isusu muku
    iz 17:00 sad svaki dan nemam niti 1 Mbps, iza ponoci opet puste i imam od 30 do 50 Mbps

eto tako stvari stoje...

Nego jel ima neka pouzdana sekcija ovdje da se radi razmjena, sta god napisem niko se ne javlja
    bice da sam na krivom forumu, ili svi vec sve imaju, danima trazim i molim ljude da razmijenimo
    kanale, jer mi ponesto nedostaje

unaprijed hvala svima koji se jave za razmjenu

7. valisaurea

valisaurea Clan

Pridružen(a):
    27. Kolovoz 2013.
    Poruka:
    60
    Lajkova:
    8
    Grad:
    požega
    danas sam testirao jednu iptv listu,zanimala me potrošnja s obzirom da imam samo 100 gb
    koristio sam arena sport3 hd-hr cijela 2 sata evo na slikama potrošnja
    This content is protected

8. valisaurea

valisaurea Clan

Pridružen(a):
    27. Kolovoz 2013.
    Poruka:
    60
    Lajkova:
    8
    Grad:
    požega
    dakle 2 h hd program arena sport3 -1657 MB

9. sandrije

sandrije VIP

Pridružen(a):
    14. Siječanj 2009.
    Poruka:
    583
    Lajkova:
    454
    to govorimo
    ja znam dnevno potrositi 1TB pa me nazovu zelim li nastaviti :)